Klubbranking

Fra og med 20.06.19 innfører vi LLTK Matchplay Liste, som igjen vil ligge til grunn for klubbranking.


Regler;

  1. I matchplaylisten er spillere rangert fra start etter antatt spillestyrke.
  2. Du kan utfordre alle på listen, men har kun plikt å ta imot utfordring fra de som er inntil 5 plasser under deg. Lavest rangerte spiller før kamp, stiller med baller.
  3. Verdien på kampen er din egen ranking + motstanders ranking del på 2. Vinneren av kampen øker da sin poengsum med verdien av kampen.
  4. Det spilles best av 3 sett med tiebrak på 6/6 i all sett
  5. Resultatet av kampen meldes inn til Bendik Øye, på epost bendik_oye@hotmail.com
  6. Oppdatert matchplayliste legges på hjemmesiden.
  7. Seeding i forbindelse med høstens klubbmesterskap skal foretas etter matchplaylisten.
  8. Det er egen liste for damer og herrer, men damer kan også melde seg på herrelisten. De går da inn med 10 poeng fra start.

 

Listen har tatt utgangspunkt i den gamle rankinglisten og du kan melde deg på matchplaylisten ved å sende en påmelding til bendik_oye@hotmail.com Alle nye spiller rangeres i den rekkefølgen de melder seg på, alle med 10 poeng i inngang. Listen er alltid åpen for påmelding.

 




Matchplayliste damer 20.06.19


  1. Anne Christina Müller 100 p
  2. Kristin Danielsen 80 p
  3. Heidi Hagmann Aunaas 60 p
  4. Silja Heggen 56 p
  5. Agnes Holand 50 p
  6. Cecilie Owren 45 p
  7. Marte Winquist 40 p
  8. Bettina Jevne 36 p
  9. Kajsa Haldsrud 20 p
  10. Kari Undheim 10 p










Alle nye spillere kommer inn med 10 poeng.

Matchplayliste herrer 17.09.19


1. Halvor Person 765 p

2. Aleksander Hinchliffe 452 p

3. Rex Hinchliffe 161 p

4 Bendik Øye 137 p

5.Morten Alver 100 p
6. Fredrik Alver 80 p

7. Kjetil Tofthagen 66 p

8. Marcos Fernandez 60 p

9. Nils Eidtman 50 p
10. Jan Fredrik Kise 32 p
11. Rune Abrahamsen 30 p
12. Lars Winquist 28 p
13. Knut Ivar Rønning 26 p

14 Anne Christina Müller 25 p
15. Tom Roar Ellingsberg 24 p
16. Paul Aunaas 22 p
17. Hossein Aldamov 20 p

18. Karl Henrik Lønnigdal 20 p

19. Aksel Edvardsen 20 p

20. Jo Winquist 18 p
21. Kjell Roar Løkken 16 p
22. Noah Anderson 10 p

23. Kristin Danielsen 10 p

24. Aksel Edvardsen 10 p

25. Jonas Wedekind 10 p

26. Marius Skaarseth 10 p



Alle nye spillere kommer inn med 10 poeng. 

Resultater 2019 Damer:


Kajsa Haldsrud - Kari Undheim 6-1 6-1 

Rankingverdi 10 p.

Silja Heggen - Kari Undheim 6-2 6-2 Rankingverdi 22 p.






Resultater 2019 Herrer:


Bendik Øye - Karl Henrik Lønningdal 7-5 6-2. Rankingverdi 49 p

Bendik Øye - Karl Henrik Lønningdal 6-2 6-4. Rankingverdi 36 p

Bendik Øye - Marius Skaarseth 7-6 6-1. Rankingverdi 21 p

Bendik Øye - Karl Henrik Lønningdal 6-0 6-3. Rankingverdi 17 p

Aksel Edvardsen - Marius Skaarseth 7-5 6-2. Rankingverdi 10 p

Karl Henrik Lønningdal - Marius Skaarseth 6-3 6-2. Rankingverdi 10 p

Alexander Hinchliffe - Karl Henrik Lønningdal 6-3 6-2. Rankingverdi 154 p

Kjetil Tofthagen - Rune Abrahamsen 6-4 6-4. Rankingverdi 32 p. 

Aleksander Hinchliffe - Kjetil Tofthagen 3-6 6-2 6-2. Rankingverdi 111 p.

Anne Christina Müller -Hussein Aldamov 6-2 6-7 6-4. Rankingverdi 15 p.

Kjetil Tofthagen - Halvor Persson 3-6 2-6. Rankingverdi  267 p.

Halvor Persson - Rex Hinchliffe 6-1 6-2. Rankingverdi 220 p.

Aleksander Hinchliffe - Rex Hinchliffe 3-6 0-6. Rankingverdi 161 p.

Halvor Persson- Alexander Hinchliffe 7-6 5-7 7-6. Rankingverdi 158 p.

Aleksander Hinchliffe - Kjetil Tofthagen 6-1 7-6. Rankingverdi 74 p.

Halvor Persson- Kjetil Tofthagen 1-6 6-4 7-6. Rankingverdi 52 p.

Halvor Persson - Rune Abrahamsen 6-2 7-5. Rankingverdi 33p.

Aleksander Hinchliffe - Rune Abrahamsen 3-6 6-4 6-3. Rankverdi: 48p

Aleksander Hinchliffe - Karl Henrik Lønningdal 6-1 6-1. Rankverdi: 25p

Aleksander Hinchliffe - Kjetil Tofthagen 6-2 6-1

Rex Hinchliffe - Aleksander Hinchliffe 6-4 7-5

Aleksander Hinchliffe - Kjetil Tofthagen 6-3 6-3

Aleksander Hinchliffe - Halvor Persson 6-0 7-6



Eldre resultater:


2017:

Halvor Persson - Aleksander Hinchliffe 6-3 6-2

Rex Hinchliffe - Kjetil Tofthagen 6-1 6-1

Rex Hinchliffe - Aleksander Hinchliffe 6-3 6-2

Aleksander Hinchliffe - Kjetil Tofthagen 6-3 4-6 6-3

Rex Hinchliffe - Halvor Persson 6-4 6-4

Aleksander Hinchliffe - Igor Momcilovic 4-6 6-3 6-4

Rex Hinchliffe - Jan Fredrik Kise 6-4 6-2

Kjetil Tofthagen - Rune Abrahamsen 6-2 7-6 (7)

Rex Hinchliffe - Kjetil Tofthagen 6-1 6-0

Halvor Persson - Aleksander Hinchliffe 6-4 6-3

Kjetil Tofthagen - Halvor Persson 6-4 6-3

Kjetil Tofthagen - Aleksander Hinchliffe 6-4 5-7 6-4

Rex Hinchliffe -Aleksander Hinchliffe 6-0 3-6 7-5

Halvor Persson - Kjetil Tofthagen 6-2 6-3

Aleksander Hinchliffe - Kjetil Tofthagen 6-3 6-4

Aleksander Hinchliffe - Halvor Persson 6-0 6-4

Aleksander Hinchliffe - Rune Abrahamsen 6-3 3-6 6-3



2016:

Rex Hinchliffe - Halvor Persson 3-6 6-2 6-4

Aleksander Hinchliffe - Kjetil Tofthagen 6-0 6-0

Igor Momcilovic - Jarle Næsset 6-1 6-1

Rex Hinchliffe - Aleksander Hinchliffe 6-2 7-5

Aleksander Hinchliffe - Halvor Persson 6-1 4-6 6-2

Rex Hinchliffe - Kjetil Tofthagen 6-1 6-0

Rex Hinchliffe - Aleksander Hinchliffe 4-6 6-1 6-4

Aleksander Hinchliffe - Kjetil Tofthagen 2-6 6-4 6-4

Rune Abrahamsen - Igor Momcilovic 6-2 6-2

Halvor Persson - Rex Hinchliffe 5-7 6-2 6-1

Aleksander Hinchliffe - Kjetil Tofthagen 6-4 6-4

Rex Hinchliffe - Aleksander Hinchliffe 6-1 6-2

Aleksander Hinchliffe - Halvor Persson 6-4 6-1

Igor Momcilovic - Jarle Næsset 6-4 6-2

Kjetil Tofthagen - Aleksander Hinchliffe 6-1 7-5

Rex Hinchliffe - Halvor Persson 7-6 6-0

Igor Momcilovic - Knut Ivar Rønning 6-3 6-4

Igor Momcilovic - Hossein Aldamov 6-0 6-0

Jo Winquist - Kjell Joar Løkken 6-2 4-6 11-9

Jan Fredrik Kise - Rune Abrahamsen 6-4 6-1

Aleksander Hinchliffe - Rune Abrahamsen 6-4 6-4

Kjetil Tofthagen - Aleksander Hinchliffe 6-3 6-1

Kjetil Tofthagen - Jan Fredrik Kise 6-3 6-4

Kjetil Tofthagen - Rune Abrahamsen 6-4 6-3


2015:

Aleksander Hinchliffe - Kjetil Tofthagen 6-1 6-4

Lars Winquist - Jarle Næsset 6-4 7-5

Halvor Persson - Aleksander Hinchliffe 6-1 6-1

Rex Hinchliffe - Aleksander Hinchliffe 4-6 6-0 7-5

Anne Christina Müller - Kjell Joar Løkken 6-4 5-7 6-4

Aleksander Hinchliffe - Jan Fredrik Kise 3-6 7-5 ret.

Aleksander Hinchliffe - Kjetil Tofthagen 6-0 6-1

Rex Hinchliffe - Halvor Persson 6-3 6-7 7-5

Halvor Persson - Kjetil Tofthagen 6-3 7-5

Rune Abrahamsen - Lars Winquist 6-0 6-2

Aleksander Hinchliffe - Lars Winquist 6-1 6-4

Lars Winquist - Jarle Næsset 6-3 6-3

Kjetil Tofthagen - Rune Abrahamsen 4-6 6-3 6-3

Kjell Joar Løkken - Kristin Danielsen 6-3 7-5

Rune Abrahamsen - Aleksander Hinchliffe 6-2 7-6

Aleksander Hinchliffe - Kjetil Tofthagen 6-1 6-2

Rune Abrahamsen - Kjetil Tofthagen 6-1 6-1

Nils Eidtmann - Halvor Persson 6-2 6-3

Halvor Persson - Kjetil Tofthagen 6-2 6-1

Anne Christina Müller - Jo Winquist 6-2 7-5

Lars Winquist - Jarle Næsset 6-4 6-4

Jarle Næsset - Ole Wirum 6-4 7-5

Jarle Næsset - Tom Roar Ellingsberg 6-0 2-6 6-4


2014:

Jarle Næsset - Hossein Aldamov 6-3 5-7 6-3

Jarle Næsset - Anne Christina Müller 6-0 7-6

Hossein Aldamov - Jarle Næsset 2-6 6-0 7-5

Kjetil Tofthagen - Aleksander Hinchliffe 6-4 6-3

Ole Wirum - Knut Ivar Rønning 6-4 6-7 6-1

Espen Trøen - Jo Winquist 6-2 1-6 6-3

Ole Wirum - Tom Roar Ellingsberg 7-5 6-3

Jo Winquist - Kristin Danielsen 0-6 6-3 7-6

Hossein Aldamov - Jarle Næsset 7-5 4-6 7-6

Aleksander Hinchliffe - Rune Abrahamsen 6-3 6-4

Hossein Aldamov - Anne Christina Muller 7-5 6-4

Rune Abrahamsen - Kjetil Tofthagen 6-4 6-3

Jan Fredrik Kise - Kjetil Tofthagen 7-5 6-1

Rune Abrahamsen - Aleksander Hinchliffe 7-5 3-6 7-5

Hossein Aldamov - Bendik Bø 6-0 4-6 6-2

Rex Hinchliffe - Halvor Persson 7-5 4-6 6-2

Ole Wirum - Jarle Næsset 6-7 6-3 7-5

Halvor Persson - Kjetil Tofthagen 5-7 6-4 6-0

Jan Fredrik Kise - Aleksander Hinchliffe 6-4 6-4

Paul Aunaas - Jarle Næsset 6-3 6-3

Ole Wirum - Anne Christina Muller 7-5 6-4

Anne Christina Muller - Bendik Bø 7-5 7-6

Anne Christina Muller - Espen Trøen 6-3 6-4

Jarle Næsset - Bendik Bø 6-1 6-3

Marianne Bjørke - Ghislaine Wembangomo 6-0 6-0 (Walk over, Ghislaine møtte ikke opp)

Aleksander Hinchliffe - Lars Winquist 6-0 6-2

Lars Winquist - Knut Ivar Rønning 6-3 7-6

Anne Christina Muller - Jarle Næsset 6-3 6-3

Anne Christina Muller - Espen Trøen 6-4 6-4

Kjetil Tofthagen - Rune Abrahamsen 1-6 6-3 6-4

Lars Winquist - Tom Roar Ellingsberg 6-1 7-5

Lars Winquist - Paul Aunaas 6-2 6-7 6-2


Resultater 2018 Herrer:


Halvor Persson - Kjetil Tofthagen 6-4 6-2

Kjetil Tofthagen - Aleksander Hinchliffe 6-1 6-3

Kjetil Tofthagen - Rune Abrahamsen 6-1 6-1

Jan Fredrik Kise - Igor Momcilovic 6-0 7-6

Aleksander Hinchliffe - Bendik Øye 6-3 6-3

Aleksander Hinchliffe - Kjetil Tofthagen 6-2 6-2

Aleksander Hinchliffe - Kjetil Tofthagen 6-3 6-3

Aleksander Hinchliffe - Kjetil Tofthagen 6-3 7-6


Klubbmester 2018

Halvor Persson

Resultater 2018 Damer:


Anne Christina Müller – Heidi Aunaas 6-1 6-2

Anne Christina Müller – Bettina Jevne 6-2 6-1

Heidi Aunaas – Marte Winquist 6-4 6-1

Bettina Jevne – Silja Heggen 6-4 7-6

Anne Christina Müller - Heidi Aunaas 6-2 6-1


Klubbmester 2018

Anne Christina Müller